Overzicht tentoonstellingen met deelname leden De postiljon


1971

     03+04.04.1971 BOORTMEERBEEK 1ste clubtentoonstelling "De Postiljon" in de Gildezaal     

1972

     06+07.05.1972 BOORTMEERBEEK 2de clubtentoonstelling "De Postiljon" in de Gildezaal     
     23 t/m 25.12.1972 GEEL 12de thematische tentoonstelling der Vriendschap organisatie Geelse hobbyclub in de gemeentelijke feestzaal     

1973

     02+03.06.1973 BOORTMEERBEEK 3de clubtentoonstelling "De Postiljon" i.s.m. Layenskring - Wespelaar in de Gildezaal     
     25+26.08.1973 BOORTMEERBEEK 1ste hobbytentoonstelling in de gildezaal i.s.m. 3de bijententoonstelling van imkervereniging Layenskring Wespelaar.     
     03+04.11.1973 LIER 1ste federale tentoonstelling in het Koninklijk Atheneum     
     24+25.11.1973 GEEL 13de thematische postzegeltentoonstelling van de Vriendschap in de gemeentelijke feestzaal     

1974

     20+21.04.1974 KAMPENHOUT 4de clubtentoonstelling in het RMS (Ter Bronnen) i.s.m. de culturele diensten van de Canadese ambassade en de oud-leerlingenvereniging van het RMS én met de "Dag van Canada"     
     12+13.10.1974 NOSSEGEM 1ste intergewestelijke tentoonstelling in het gemeentehuis     
     24+25.11.1974 BEVERLO Tentoonstelling Germinal Beringen Mijn n.a.v. Juweel van Fila Limburg in zaal RITO     
     23 t/m 25.11.1974 WESTERLO Cultuurtentoonstelling VVV met jeugdcompetitie in het kasteel     

1975

     09 t/m 15.08.1975 ATH 1ste internationaal salon liefhebbersfilatelie tijdens Foire Nationale     
     18+19.10.1975 VILVOORDE 2de intergewestelijke tentoonstelling in de Portaelschool     
     19 t/m 21.12.1975 BERG - KAMPENHOUT Boekenbeurs: Propagandastand met tentoonstellingsdeel in de gemeentelijke feestzaal     

1976

     08+09.05.1976 BOORTMEERBEEK Lentebeurs met 2de hobbytentoonstelling in de Gildezaal     
     21+22.08.1976 LOKEREN 2de federale tentoonstelling in het Rijksinstituut voor technisch onderwijs     
     10+11.09.1976 BRUSSEL Filatelistische tentoonstelling n.a.v. 25 jaar CRS en 125 j. bouw Klein Kasteeltje     
     02+03.10.1976 BOORTMEERBEEK Postzegeltentoonstelling met voorverkoop "Jeugd, muziek en jeugdfilatelie" in de gildezaal     

1977

     12+13.03.1977 UKKEL 10de internationaal salon vd Belgische maximafielen in het cultureel en artistiek centrum     
     Eind maart t/m 04.04.1977 KEERBERGEN Thematentoonstelling "De lage Veluwe" in hotel 't kasteel     
     25+26.06.1977 GENT 4de intergewestelijke tentoonstelling met voorverkoop P.P. Rubens     
     11 t/m 13.11.1977 LIER 3de federale tentoonstelling in de Rijksmiddenschool     

1978

     12 t/m 15.05.1978 O.L.VR. OLEN 10de Keizersfeesten met filatelietentoonstelling     
     07+08.10.1978 BRUGGE 4de Federale tentoonstelling     
     21+22.10.1978 BOORTMEERBEEK 6de postzegeltentoonstelling "De Postiljon" in de gildezaal     
     03+04.11.1978 JEZUS-EIK Jubileumviering Studiekring WO I en II in het Cultureel Centrum Den Bosuil     
     04+05.11.1978 LIER 5de intergewestelijke tentoonstelling Jef Raemaeckers in de Rijksmiddenschool Karthuizers     

1979

     29+30.09.1979 MAASMECHELEN 5de Federale tentoonstelling, organisatie filateliekring Orval     
     03+04.11.1979 BOORTMEERBEEK SCHIPLAKEN 6de intergewestelijke tentoonstelling in zaal Welkom     
     17+18.11.1979 TERNAT TERNAFIL 1979 - Provinciale competitie     

1980

     22+23.03.1980 HAACHT 6de federale postzegeltentoonstelling in Breughels Gasthof     
     03+04.05.1980 HERENT 9de clubtentoonstelling met 3de voorverkoop Ivo Van Damme ism Vermeylenskring in het Sport- en ontmoetingscentrum te Winksele     
     26.10.1980 LIER 1ste federale jeugdtentoonstelling in het Koninklijk Atheneum, organisatie SFP ism CSC Arbeiderspostzegelverzamelaars     
     15+16.11.1980 NOSSEGEM 7de intergewestelijke tentoonstelling in het gemeentehuis     

1981

     17.03-04.04.1981 ST LAMBRECHTS WOLUWE Tentoonstelling tijdens Canadese Cultuurdagen     
     04+05.04.1981 KEERBERGEN Filatelietentoonstelling met voorverkoop Rode Kruis in de gemeentelijke jongensschool     
     10+11.10.1981 VILVOORDE 8ste intergewestelijke tentoonstelling met voorverkopen in de stedelijke school     
     17+18.10.1981 LA ROCHE Postzegeltentoonstelling van de Federatie v. Socialistische postzegelverzamelaars in Floreal     
     24+25.10.1981 LEUVEN 7de Federale tentoonstelling met voorverkopen "Jeugdfilatelie" in de feestzaal Stella Artois aan de vaart     

1982

     01+02.05.1982 LEUVEN 10de clubtentoonstelling De Postiljon i.s.m. het CSC in het RITO     
     15+16.05.1982 AALST ALOSTUM '82 - Provinciale Competitie     
     04+05.09.1982 MECHELEN 9de intergewestelijke tentoonstelling in zaal Forum     
     02+03.10.1982 HERENTALS 8ste federale tentoonstelling in het Rijkssportcentrum "De Vossenberg"     

1983

     05+06.03.1983 KEERBERGEN 10de intergewestelijke tentoonstelling in de gemeentelijke jongensschool     
     22+23.10.1983 MECHELEN 9de federale tentoonstelling in de feestzaal MGW in de Mahatma Ghandistraat     
     26+27.11.1983 NOSSEGEM 10de postzegeltentoonstelling in het gemeentehuis     

1984

     14+15.04.1984 HAACHT WESPELAAR 11de clubtentoonstelling in zaal Het Molenhof     
     03+04.11.1984 AALST 10de federale tentoonstelling in "De Nieuwe Madelon" op de Grote Markt     
     15+16.12.1984 LIER 11de intergewestelijke tentoonstelling in feestzaal Vooruit aan de Karthuizersvest     

1985

     07+08.09.1985 MECHELEN 12de intergewestelijke tentoonstelling in de feestzaal van de Mahatma Ghandistraat     
     01 t/m 03.11.1985 BRUGGE 11de Federale tentoonstelling in RMS IV - Manitobalaan     

1986

     19+20.04.1986 LEDE LEDA '86 - Provinciale competitie     
     27+28.09.1986 MECHELEN 12de federale tentoonstelling in de feestzaal "De nieuwe stad" in de Mahatma Ghandistraat     
     18+19.10.1986 VILVOORDE 13de intergewestelijke tentoonstelling in de Vlierkensstraat     

1987

     23+24.05.1987 LIER NETHAPHIL '87 - Provinciale competitie     
     23 t/m 25.10.1987 MECHELEN 14de intergewestelijke tentoonstelling in zaal Misca     
     06 t/m 08.11.1987 KAMPENHOUT 13de federale tentoonstelling De Postiljon in de Rijksschool     
     20 t/m 22.11.1987 GENT COSMOPHIL '87 Internationale competitie     

1988

     05+06.03.1988 NOSSEGEM 15de intergewestelijke tentoonstelling in de gemeentelijke feestzaal     
     10+11.09.1988 ST LAMBRECHTS WOLUWE WOLUPHILEX '88 - Provinciale competitieve     
     22+23.10.1988 HOFSTADE - MECHELEN 14de Federale tentoonstelling in het ontmoetingscentrum     
     10+11.12.1988 BOORTMEERBEEK HEVER 13de clubtentoonstelling met voorverkoop in zaal Trianon     

1989

     24.06.1989 LOKEREN 25ste verjaardag Lokerse postzegelkring met voorverkoop Natuur in de kelderverdieping van het Cultureel Centrum     
     01 t/m 03.09.1989 BOORTMEERBEEK HEVER 16de intergewestelijke tentoonstelling met voorverkoop in zaal Trianon     
     21+22.10.1989 MAASMECHELEN 15de Federale tentoonstelling in het Cultureel Centrum te Eisden     

1990

     13+14.01.1990 MECHELEN Tentoonstelling n.a.v. 500j. postdienst Innsbruck - Mechelen in Cultureel Centrum Antoon Spinoy - Melaan     
     21+22.04.1990 DEURNE SCINDAFIL '90 - Provincialecompetitie     
     12+13.05.1990 HAACHT 15de clubtentoonstelling met 7de voorverkoop in Breughels Gasthof     
     2 t/m 10.06.1990 BRUSSEL Wereldtentoonstelling Belgica 90 n.a.v. 100 jaar KLBP in de Heizelgebouwen     
     15 t/m 17.06.1990 KRAAINEM Tentoonstelling n.a.v. uitgifte "Slag van Waterloo" in het patronaal centrum     
     10+11.11.1990 LIER 16de Federale tentoonstelling in het Karthuizershof     

1991

     31.08-01.09.1991 BOORTMEERBEEK HEVER 16de clubtentoonstelling in zaal Trianon     
     05+06.10.1991 VILVOORDE 17de intergewestelijke tentoonstelling in het Cultureel Centrum     
     26+27.10.1991 HOFSTADE - MECHELEN 17de Federale competitieve tentoonstelling in het Ontmoetingscentrum     
     19 t/m 22.12.1991 GENT GANDAE '91 - Nationaal kampioenschap     

1992

     13+14.06.1992 TIENEN THUINAE 1992 - Provinciale competitieve     
     04 t/m 06.09.1992 KEERBERGEN 18de intergewestelijke & KeTheFil tentoonstelling in zaal Berk en Brem     
     19+20.09.1992 ANTWERPEN MERCATOR '92 - Provinciale competitie     
     10+11.10.1992 MARBAIS Pré-competitieve tentoonstelling "Thyle Philatelie" in L'Ecole Communale     
     28+29.11.1992 BEGIJNENDIJK BEFITEN '92     

1993

     19 t/m 21.03.1993 ANTWERPEN ANTWERPEN '93 - Nationale competitieve     
     30+31.10.1993 BEGIJNENDIJK BEFITEN '93     

1994

     19+20.03.1994 ZAVENTEM Tentoonstelling KeTheFil Vlaams Brabant     
     23+24.04.1994 HAACHT 17de clubtentoonstelling met voorverkoop in Breughels Gasthof     
     13 t/m 15.08.1994 EVERE EVERFILA '94 - Provinciale competitie     
     09-1994 ROESELARE Herdenkingsviering n.a.v. 50 j bevrijding Roeselare     
     08+09.10.1994 BRUSSEL Tentoonstelling in het Belgische Centrum van het Beeldverhaal in de Zandstraat     
     29+30.10.1994 BEGIJNENDIJK BEFITEN '94     
     10+11.12.1994 WEZ-VELVAIN PHILABRUNEHAUT 1994 - Provinciale competitieve     

1995

     19 t/m 21.05.1995 BRUSSEL BRUPHILA '95 - Nationaal Kampioenschap     
     08+09.09.1995 SAAR-LOR-LUX - LUX. SAAR-LOR-LUX '95     
     07+08.10.1995 LA HULPE JUNEX 1995 - Nationaal kampioenschap     
     28+29.10.1995 BEGIJNENDIJK BEFITEN '95     
     09+10.12.1995 BRUGGE Tentoonstelling "Scouts" en "Muziek" tijdens 75 jaar scouts en harmonie Sint Leo in het kunst- en cultuurcentrum     

1996

     08+09.06.1996 BEGIJNENDIJK BEFITEN '96     
     26+27.10.1996 TIENEN THUINAE '96 - Provinciale competitie     

1997

     14 t/m 16.02.1997 TILBURG - NL TILPHILEX 1997     
     02 t/m 04.05.1997 NANTES - FR. PHILEX JEUNES '97 - Internationaal Jeugdkampioenschap     
     23 t/m 25.05.1997 CHARLEROI CAROLOPHILEX '97 - Nationaal kampioenschap     
     23 t/m 25.05.1997 CHARLEROI JUNEX '97 - Nationaal kampioenschap     
     25+26.10.1997 SEYSSINS (GRENOBLE) - FR PRIX AUGUSTO MASSARI '97     

1998

     12.04.1998 KEERBERGEN Tentoonstelling in het heemmuseum “De Botermolen”     
     05+06.06.1998 WAVER WAVRIPHILEX '98 - Provinciale competitieve     
     18 t/m 21.06.1998 KIRCHBERG - LUX. JUVALUX '98 - Wereldtentoonstelling     
     12.09-11.10.1998 NAMEN Tentoonstelling "Jaar van Félicien Rops"     
     17+18.10.1998 CHARLEROI Tentoonstelling Philabourse in het Palais des Expositions - Palais 4     
     07+08.11.1998 LIER NETHAPHIL '98 - Provinciale competitie     

1999

     27.04-05.05.1999 NÜRNBERG - D IBRA '99 - Jeugdwereldtentoonstelling     
     30.05.1999 MECHELEN Opendeurdag in de tuinbouwschool     
     05 t/m 07.06.1999 BEGIJNENDIJK BEFITEN '99     
     02 t/m 11.07.1999 PARIJS - FR. PHILEXFRANCE '99     
     21 t/m 30.08.1999 BEJING - CHINA CHINA WORLD PHILATELIC EXHIBITION     
     11+12.09.1999 BOORTMEERBEEK HEVER 18de clubtentoonstelling met voorverkoop in zaal Trianon     
     17 t/m 19.09.1999 SALUZZO - IT. SALUZZO '99     
     29.09-03.10.1999 BRUSSEL JUNEX '99 - Nationaal jeugdkampioenschap     
     29.09-03.10.1999 BRUSSEL BRUPHILA '99 - Nationaal kampioenschap     
     06+07.11.1999 ST MICHIELS BRUGGE FILABRUGGE '99 - Regionale competitieve     
     04+05.12.1999 HEIST O/D BERG Postzegeltentoonstelling n.a.v. 25 jaar Hekapo met Voorverkoop "Kerstmis" in het torengebouw     

2000

     01+02.04.2000 KEERBERGEN Organisatie De Posthoorn n.a.v. Voorverkopen "Dag van de postzegel" en "Belgica 2001"     
     05.03-03.04.2000 BANGKOK Wereldkampioenschappen "Jeugd"     
     17+18.06.2000 ST LAMBRECHTS WOLUWE WOLUPHILEX 2000 - Provinciale competitie     
     18+19.11.2000 LIER LIERFILA 2000 - Provinciale competitie     

2001

     02 t/m 04.06.2001 MONDORF-LES-BAINS - LUX EXPHIMO 2001     
     09 t/m 15.06.2001 BRUSSEL BELGICA 2001 - Wereldkampioenschap     
     06+07.10.2001 MAASMECHELEN JUNEX 2001 - Nationaal kampioenschap     

2002

     13+14.07.2002 KORTRIJK FILAKORTRIJK 2002 - Nationaal kampioenschap     
     12.10.2002 MECHELEN Week van het bos in domein Tivoli     

2003

     01 t/m 04.05.2003 OBERHAUSEN - D. NAJUBRIA 2003     
     28+29.06.2003 BOORTMEERBEEK PROBOTEN 2003 - Provinciale Competitieve     
     04 t/m 13.10.2003 BANGKOK BANGKOK WORLD PHILATELIC EXHIBITION 2003     

2004

     13 t/m 16.05.2004 LUIK LEODIPHILEX 2004 - Nationaal kampioenschap     
     17+18.09.2004 JEZUS-EIK Jubileumviering met speciale tentoonstelling "Schatten van leden" door Studiekringen WO I en WO II omkaderd met speciale dagtekeningstempel in het cultureel centrum Den Bosuil     
     05.12.2004 BOORTMEERBEEK HEVER Kersthappening in zaal Trianon     

2005

     02.04.2005 KEERBERGEN Tentoonstelling georganiseerd door filatelieclub De Posthoorn n.a.v. reeks voorverkopen     
     07+08.05.2005 LIER LIERPHILA '05 - Provinciaal kampioenschap     
     29.05.2005 MECHELEN Dag van het park in domein Tivoli     
     18.06.2005 BOORTMEERBEEK FILATELIE- & JUDOHAPPENING     
     08+09.10.2005 BRAINE L'ALLEUD BRAPHIL 2005 - Provinciaal Kampioenschap     

2006

     16-20.11.2006 BRUSSEL BRUPHILA 2006 - Nationaal kampioenschap     
     16-20.11.2006 BRUSSEL JUNEX 2006 - Nationaal jeugdkampioenschap     
     Einde 2005 - Begin 2006 HAACHT Tentoonstelling in de tentoonstellingskasten van het gemeentehuis     

2007

     28.04.2007 SOMMELSDIJK - NL DELTAFILA 2007     
     28+29.04.2007 EVERE UNIONPHIL 2007     
     13+14.10.2007 ESTAIMPUIS ESTAIMPUIS 2007 - Regionaal kampioenschap     

2008

     25 t/m 28.09.2008 MARCHE-EN-FAMENNE JUNEX 2008 - Nationaal kampioenschap     

2009

     16 t/m 20.04.2009 LUOYANG - CHINA CHINA 2009 - Wereldtentoonstelling     
     09+10.05.2009 HERENTALS HERENDALIA '09 - Regionaal kampioenschap     
     06 t/m 10.05.2009 ESSEN - D. IBRA 2009 - Wereldtentoonstelling     
     30.10 t/m 01.11.2009 BOORTMEERBEEK PROBOTEN 2009 - Regionaal Kampioenschap     
     06 t/m 08.11.2009 ROSKILDE - DK EUROTHEMA 2009     

2010

     09 t/m 12.04.2010 ANTWERPEN ANTVERPIA 2010 - Nationale Competitie     
     09 t/m 12.04.2010 ANTWERPEN ANTVERPIA 2010 - Europees Kampioenschap     
     28 t/m 30.05.2010 S HERTOGENBOSCH - NL HERTOGPOST 2010     
     22.08.2010 PUTTE Tentoonstelling "op uitnodiging" door Heemkring Het Molenijzer     
     05.09.2010 PUTTE Tentoonstelling "op uitnodiging" door Heemkring Het Molenijzer     

2011

     15.01.2011 ASSE 1ste Eén bladtentoonstelling KeTheFil (Inzet wisselbeker)     
     12 t/m 18.02.2011 NEW DEHLI - INDIA INDIPEX 2011 - Wereldtentoonstelling     
     02.04.2011 PEER GROTE BROGEL 2011 - Regionaal kampioenschap     
     08 t/m 10.04.2011 SKILLINGARYD - S SKIVARYD 2011     
     26.06.2011 PUTTE Tentoonstelling op invitatie Heemkring Het Molenijzer     
     27+28.08.2011 BRAINE L'ALLEUD BRAPHIL 2011 - Regionaal kampioenschap     
     01 t/m 07.10.2011 POLKOWICE - PL POLKOWICE 2011     

2012

     27 t/m 29.04.2012 BOORTMEERBEEK Tentoonstelling n.a.v. de Week van de Amateurkunsten. Thema: Home Made     
     18 t/m 24.06.2012 JAKARTA - INDONESIA INDONESIA 2012 - Wereldtentoonstelling     
     14 t/m 16.09.2012 TEMSE TEMSIFIL 2012 - Nationaal kampioenschap     
     06.10.2012 TIENEN 2de Eén bladtentoonstelling KeTheFil (Inzet wisselbeker)     

2013

     09+10.02.2013 ST GILLIS SINT GILLIS 2013 - Regionaal kampioenschap     
     8 t/m 10.03.2013 VARSSEVELD - NL ACHTERHOEK 2013     
     11+12.05.2013 TURNHOUT TAXANDRIA 2013 - Regionaal kampioenschap     
     20.09.2013 MELSBROEK Demo bij vzw Dakota 15de Wing     
     18 t/m 20.10.2013 APELDOORN - NL POSTEX 2013     
     26+27.10.2013 DOORNIK TOURNAI 2013 - Regionaal kampioenschap     
     15.12.2013 LIER Thematentoonstelling rond Constant Spinoy in 't Karthuizerhof     

2014

     29.06.2014 BOORTMEERBEEK Tentoonstelling n.a.v. "Boortmeerbeek feest !" - Verenigingendag     
     03 t/m 05.10.2014 AARSCHOT BRABANTPHIL 2014 - Nationaal Kampioenschap     
     25.10.2014 TIENEN 32ste intern. postzegelbeurs met voorverkopen o.a. Kerstzegels, org. TIPOC in de evenementenhal Houtemveld     

2015

     09.05.2015 ELSENE Tentoonstelling i.s.m BNP Paribas Fortis Philatelic Club in de Flageygebouwen, nav voorverkopen "Koningin Elisabeth" en "Plant of dier?"     
     05.09.2015 WYCHMAAL-PEER LIMBUFILEX 2015 - Regionaal kampioenschap     
     06.09.2015 BOORTMEERBEEK Tentoonstelling n.a.v. "Boortmeerbeek feest !" - Verenigingendag - Editie II     

2016

     17-20.02.2016 LONDEN - U.K 7 NATIONS CHALLENGE - ABPS Spring Stampex 2016     
     12.03.2016 ASSE 3de Eén bladtentoonstelling KeTheFil (Inzet wisselbeker)     
     01.05.2016 BOORTMEERBEEK Week van de Amateurkunsten 2016     
     10-12.06.2016 ROESELARE WESTFILA 2016 - Nationaal kampioenschap     
     22.10.2016 LEDE LEDA 2016 - Nationaal kampioenschap     

2017

     19-21.05.2017 LICHTENVOORDE (NL) ACHTERHOEK 2017     
     10.06.2017 EKEREN - MARIABURG MARIABURG 2017 - Regionaal kampioenschap     
     25-27.08.2017 S HERTOGENBOSCH (NL) HERTOGPOST 2017     
     03.09.2017 BOORTMEERBEEK Tentoonstelling n.a.v. "Boortmeerbeek feest!" - Verenigingendag Editie IV     
     21-22.10.2017 IEPER YPRIFIL 2017 - Regionaal kampioenschap     

2018

     24.02.2018 WILRIJK Tentoonstelling bij Koninkl. Philatelic Club Cosmos     
     10.03.2018 ZELLIK 4de Eén/meerbladcompetitie KeTheFil (inzet wisselbeker)     
     27-31.05.2018 JERUSALEM ISRAEL 2018 Wereldkampioenschap     
     05.07.2018 MECHELEN b.surprised day bpost     
     24-26.08.2018 CINEY PHILEXNAM 2018 - Nationaal Kampioenschap     
     02.09.2018 BOORTMEERBEEK Tentoonstelling n.a.v. "Boortmeerbeek feest!" - Verenigingendag Editie V     





 
Info/b>      Kalender      Clubblad      Historiek      In de pers      Uitgiften       Verzamelingen       Links